Historia powstania LEDOM

Marka LEDOM jest sprawdzoną alternatywą dla tanich marketowych produktów. Klient otrzymuje dużo lepszą jakość, nad którą czuwają specjaliści od oświetlenia, w tej samej cenie.
historia2020

2020

2020
Marka LEDOM cieszy się coraz większym powodzeniem. Otrzymuje więcej wsparcia marketingowego. Powstaje strona www.ledom.eu

Zostaje wprowadzona do sprzedaży pierwsza sterowana wi-fi żarówka LEDOM RGB CCT E27.

broszura-ledom

2019

2019
Marka LEDOM zmienia się, powstaje nowa szata graficzna opakowań do produktów, oraz mini katalog z danymi technicznymi.
orbitvue

2018

2018
Pierwsze plany zmian wizualnych marki LEDOM oraz wprowadzenia nowych produktów. Zakup maszyny do robienia zdjęć 360°
timeline-9

2017

2017
Sprzedaż produktów osiąga imponujące wyniki, produkty przemysłowe zyskują wielu odbiorców, dzięki czemu marka LEDOM staje się coraz bardziej widoczna na rynku oświetleniowym
lampy-rpzemyslowe

2016

2016
Do oferty dołączają produkty przemysłowe LEDOM. Naświetlacze, Tri-proofy i plafony  -znajdują one zastosowanie w budynkach produkcyjnych, magazynowych, garażowych czy gospodarczych.
stare-logo-ledom (1)

2015

2015
Powstaje marka LEDOM, pierwsze produkty LEDOM do oświetlenia domowego trafiają do klientów. Marka już w pierwszym roku zdobywa rynki zagraniczne.

Marka LEDOM

Marka LEDOM powstała w 2015 roku. Był to czas, kiedy rynek konsumencki potrzebował balansu pomiędzy jakością a ceną. Produkty tanie wysoce odbiegały od jakości, dlatego postanowiliśmy stworzyć markę z bardzo dobrych komponentów i rozwiązań, ale jednocześnie ekonomicznych. Było to duże wyzwanie – utrzymać cenę i jakość. Mimo że LEDOM należy do produktów konsumenckich nie odpuszczamy w kontroli jakości, dzięki czemu produkty cieszą się ogromnym uznaniem wśród wielu klientów.  

Współpracując z wieloma naszymi Kontrahentami ulepszaliśmy jakość marki bazując na ich opiniach i doświadczeniu. Na początku na rynek zaczęliśmy dostarczać produkty, które cieszyły się popularnością, jednocześnie zmieniając je i pilnując prawidłowych parametrów. Były to głównie produkty do użytku domowego. Z biegiem czasu gdy produktami LEDOM zaczął się interesować rynek przemysłowy, do oferty dołączyły naświetlaczetri-proofy i plafony, które znalazły zastosowanie w budynkach garażowych i gospodarczych, oraz niewielkich zakładach produkcyjnych.

Postawiliśmy na rozwój produktów, zwiększaliśmy moce i wydajność świetlną.

Pozytywna ocena klientów sprawiła, że postanowiliśmy zintensyfikować działania prosprzedażowe. Marka zaczęła otrzymywać więcej wsparcia marketingowego. Dalszy rozwój planujemy opierać na nowoczesnych produktach, jednocześnie zaspokajając potrzeby rynku produktami, które są niezbędne, a którym my możemy zagwarantować bardzo dobrą jakość. 

PolishGermanEnglish